Szkoła astrologii

Zapraszamy na kursy astrologii w Stolicy. Astrologia to dziedzina świadomości o kultury sięgającej kilku tysięcy lat. Świadomość tę stosowano oraz bierze się jeszcze w działalności. Stanowi ona jeszcze skuteczna i rozwijana. Znajomość astrologii, a co za tym idzie zdolność interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego wspomaga świadomie kierować swoim istnieniem. Poznając reguły astrologiczne mamy okazja interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkiem nieznajomych. W okresie kursu przystępnie objaśnione zostaną wszystkie potrzebne elementy astrologicznego abecadła, dzięki czemu uczestnik nabędzie wprawę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zajęć kursu astrologii dla adeptów będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrolog

zaznajomienie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – archetypy mitologiczne, literackie i filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe między planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody wyszukiwania i określania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne ćwiczenia interpretacji horoskopów, dostrzeganie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie własnego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami i osobistym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, stosunkach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat i etyka pracy astrologa,
kurs astrologii dla początkujących dokonuje się w trakcie 2 weekendów. Stanowi wtedy kurs dla osób, które właśnie startują edukację Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa ma zawsze od 6 do 10 osób. Po zakończeniu kursu uczestnicy zdobywają imienne dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko atrakcyjne hobby ale także wiedza o sobie i otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski lekarz Carl Gustav Jung scharakteryzował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej zasady – będzie to najlepiej wykorzystany okres w Twoim życiu i najlepsza inwestycja – inwestycja w siebie.